Dag Datum Kl P R Thuis - Uit
Di. 8-9-2020 19:30 C5 A 1 `t Heukske 4 - Dwars 3
Do. 10-9-2020 19:30 B2 B 1 `t Heukske 7 - De Gebrande Waateren 3
Do. 10-9-2020 19:30 C3 B 1 `t Heukske 3 - `t Heukske 2
Vr. 11-9-2020 19:30 C3 A 1 `t Heukske 1 - De Kroon Eibergen 3
Do. 17-9-2020 19:30 B1 A 2 `t Heukske 5 - Overkamp 5
Do. 17-9-2020 19:30 C3 B 2 `t Heukske 2 - De Barbier 3
Di. 22-9-2020 19:30 C5 A 3 `t Heukske 4 - Overkamp 3
Di. 22-9-2020 19:30 B2 A 3 `t Heukske 6 - Stuupke 5
Do. 24-9-2020 19:30 B2 B 3 `t Heukske 7 - Stuupke 7
Do. 24-9-2020 19:30 C3 B 3 `t Heukske 3 - De Barbier 3
Vr. 25-9-2020 19:30 C3 A 3 `t Heukske 1 - De Olde Molle Neede 4
Do. 1-10-2020 19:30 C3 B 4 `t Heukske 2 - Dwars 1
Do. 1-10-2020 19:30 B2 B 4 `t Heukske 7 - De Kroon Eibergen 1
Di. 6-10-2020 19:30 C5 A 5 `t Heukske 4 - Onderschoer 3
Di. 6-10-2020 19:30 B2 A 5 `t Heukske 6 - De Gebrande Waateren 2
Do. 8-10-2020 19:30 B1 A 5 `t Heukske 5 - Stuupke 4
Do. 8-10-2020 19:30 C3 B 5 `t Heukske 3 - De Wieke 4
Vr. 9-10-2020 19:30 C3 A 5 `t Heukske 1 - De Wieke 5
Do. 15-10-2020 19:30 B2 B 6 `t Heukske 7 - Bousema 6
Do. 15-10-2020 19:30 C3 B 6 `t Heukske 2 - De Kroon Groenlo 3
Di. 27-10-2020 19:30 C5 A 7 `t Heukske 4 - Westenesch 2
Di. 27-10-2020 19:30 B2 A 7 `t Heukske 6 - Dwars 4
Do. 29-10-2020 19:30 C3 B 7 `t Heukske 3 - Dwars 1
Do. 29-10-2020 19:30 B1 A 7 `t Heukske 5 - Ellenkamp 3
Di. 3-11-2020 19:30 C5 A 8 `t Heukske 4 - De Driehoek 10
Do. 5-11-2020 19:30 B2 B 8 `t Heukske 7 - De Olde Molle Neede 11
Do. 5-11-2020 19:30 C3 B 8 `t Heukske 2 - De Wieke 3
Vr. 6-11-2020 19:30 C3 A 8 `t Heukske 1 - `t Wapen Van Borculo 2
Di. 10-11-2020 19:30 B2 A 9 `t Heukske 6 - Bousema 5
Do. 12-11-2020 19:30 C3 B 9 `t Heukske 3 - Onderschoer 1
Do. 12-11-2020 19:30 B1 A 9 `t Heukske 5 - Stuupke 2
Di. 17-11-2020 19:30 B2 A 10 `t Heukske 6 - Westenesch 3
Do. 19-11-2020 19:30 C3 B 10 `t Heukske 2 - Ellenkamp 6
Do. 19-11-2020 19:30 B1 A 10 `t Heukske 5 - Stuupke 1
Vr. 20-11-2020 19:30 C3 A 10 `t Heukske 1 - Westenesch 1
Di. 24-11-2020 19:30 C5 A 11 `t Heukske 4 - De Olde Molle Neede 8
Di. 24-11-2020 19:30 B2 A 11 `t Heukske 6 - Stuupke 6
Do. 26-11-2020 19:30 B2 B 11 `t Heukske 7 - `t Wapen Van Borculo 4
Do. 26-11-2020 19:30 C3 B 11 `t Heukske 3 - De Kroon Groenlo 3
Do. 3-12-2020 19:30 C3 B 12 `t Heukske 2 - `t Heukske 3
Do. 3-12-2020 19:30 B1 A 12 `t Heukske 5 - Ivoor Groenlo 9
Vr. 4-12-2020 19:30 C3 A 12 `t Heukske 1 - De Klok 1
Di. 5-1-2021 19:30 C5 A 13 `t Heukske 4 - De Wieke 7
Di. 5-1-2021 19:30 B2 A 13 `t Heukske 6 - Bousema 7
Do. 7-1-2021 19:30 C3 B 13 `t Heukske 3 - Ivoor Groenlo 5
Do. 7-1-2021 19:30 B1 A 13 `t Heukske 5 - De Peppel 1
Do. 14-1-2021 19:30 C3 B 14 `t Heukske 2 - De Wieke 4
Do. 14-1-2021 19:30 B2 B 14 `t Heukske 7 - De Gebrande Waateren 1
Di. 19-1-2021 19:30 B2 A 15 `t Heukske 6 - Ivoor Groenlo 10
Di. 19-1-2021 19:30 C5 A 15 `t Heukske 4 - De Olde Molle Neede 9
Do. 21-1-2021 19:30 B1 A 15 `t Heukske 5 - Stuupke 3
Do. 21-1-2021 19:30 C3 B 15 `t Heukske 3 - De Wieke 3
Vr. 22-1-2021 19:30 C3 A 15 `t Heukske 1 - Grensstoters Rekken 1
Do. 28-1-2021 19:30 C3 B 16 `t Heukske 2 - Onderschoer 1
Do. 28-1-2021 19:30 B2 B 16 `t Heukske 7 - Bousema 8
Di. 2-2-2021 19:30 B2 A 17 `t Heukske 6 - De Olde Molle Neede 10
Do. 4-2-2021 19:30 B1 A 17 `t Heukske 5 - De Driehoek 3
Do. 4-2-2021 19:30 C3 B 17 `t Heukske 3 - `t Kevelder 6
Vr. 5-2-2021 19:30 C3 A 17 `t Heukske 1 - De Kroon Groenlo 7
Za. 6-2-2021 11:00       FINALE   3kl BANDSTOTEN
Zo. 7-2-2021 11:00       FINALE   3kl BANDSTOTEN
Di. 9-2-2021 19:30 C5 A 18 `t Heukske 4 - Ivoor Groenlo 7
Do. 11-2-2021 19:30 C3 B 18 `t Heukske 2 - Ivoor Groenlo 5
Do. 11-2-2021 19:30 B2 B 18 `t Heukske 7 - De Kroon Eibergen 2
Di. 16-2-2021 19:30 C5 A 19 `t Heukske 4 - Dwars 3
Do. 18-2-2021 19:30 B2 B 19 `t Heukske 7 - De Gebrande Waateren 3
Do. 18-2-2021 19:30 C3 B 19 `t Heukske 3 - Ellenkamp 6
Vr. 19-2-2021 19:30 C3 A 19 `t Heukske 1 - Grolzicht 1
Do. 4-3-2021 19:30 B1 A 20 `t Heukske 5 - Overkamp 5
Do. 4-3-2021 19:30 C3 B 20 `t Heukske 2 - `t Kevelder 6
Vr. 5-3-2021 19:30 C3 A 20 `t Heukske 1 - Ellenkamp 11
Di. 9-3-2021 19:30 C5 A 21 `t Heukske 4 - Overkamp 3
Di. 9-3-2021 19:30 B2 A 21 `t Heukske 6 - Stuupke 5
Do. 11-3-2021 19:30 C3 B 21 `t Heukske 3 - Ivoor Groenlo 3
Do. 11-3-2021 19:30 B2 B 21 `t Heukske 7 - Stuupke 7
Do. 18-3-2021 19:30 C3 B 22 `t Heukske 2 - Ivoor Groenlo 3
Do. 18-3-2021 19:30 B2 B 22 `t Heukske 7 - De Kroon Eibergen 1
Vr. 19-3-2021 19:30 C3 A 22 `t Heukske 1 - Stuupke 9
Di. 23-3-2021 19:30 C5 A 23 `t Heukske 4 - Onderschoer 3
Di. 23-3-2021 19:30 B2 A 23 `t Heukske 6 - De Gebrande Waateren 2
Do. 25-3-2021 19:30 B1 A 23 `t Heukske 5 - Ellenkamp 3
Do. 25-3-2021 19:30 C3 B 23 `t Heukske 3 - `t Heukske 2
Do. 1-4-2021 19:30 C3 B 24 `t Heukske 2 - De Barbier 3
Do. 1-4-2021 19:30 B2 B 24 `t Heukske 7 - Bousema 6
Vr. 2-4-2021 19:30 C3 A 24 `t Heukske 1 - De Wieke 2
Di. 6-4-2021 19:30 B2 A 25 `t Heukske 6 - Dwars 4
Di. 6-4-2021 19:30 C5 A 25 `t Heukske 4 - Westenesch 2
Do. 8-4-2021 19:30 C3 B 25 `t Heukske 3 - De Barbier 3
Do. 8-4-2021 19:30 B1 A 25 `t Heukske 5 - Stuupke 4
Di. 13-4-2021 19:30 C5 A 26 `t Heukske 4 - De Driehoek 10
Do. 15-4-2021 19:30 B2 B 26 `t Heukske 7 - De Olde Molle Neede 11
Do. 15-4-2021 19:30 C3 B 26 `t Heukske 2 - Dwars 1
Vr. 16-4-2021 19:30 C3 A 26 `t Heukske 1 - Van Otten 1
Di. 20-4-2021 19:30 B2 A 27 `t Heukske 6 - Bousema 5
Do. 22-4-2021 19:30 B1 A 27 `t Heukske 5 - Stuupke 2
Do. 22-4-2021 19:30 C3 B 27 `t Heukske 3 - De Wieke 4

BV 't Heukske

BV 't Heukske

Contact

Café Biljart Slijterij Tijink
Beltrumseweg 7,
7151 ET Eibergen
0545-471318

Klik hier voor contact formulier
Klik hier voor routebeschrijving

Lid worden

Bent u nu al biljarter of
een beginner, en wilt u
graag lid worden van
onze biljartvereniging?

* Meld u vrijblijvend aan!

Openingstijden

Maandag:  11:00–02:00
Dinsdag: 11:00–02:00
Woensdag:  gesloten
Donderdag: 11:00–02:00
Vrijdag: 18:00–02:00
Zaterdag 11:00–02:00
Zondag: 11:00–02:00

Locatie